Krém na obličej bioaqua přírodní borůvkové divu podstatě krém 50 ml


Štítky: bioaqua kosmetické, dítě obličejové masky, dvoulůžkový maska na obličej, biaqua, bioaqua maska, bioaqua oční maska, bioaqua krém na obličej, bioaqua na obličej, bioaqua kolagenová maska, bioaqua nastavit.

80.31 Kč
  • Skladem
  • s992


Bioaqua přírodní borůvkové Divu, Essence Cream je hydratační krém na obličej s borůvkový extrakt. Intenzivně obohacené buňky s vlhkostí, pomáhá to držet v kůži a normalizuje hydrobalans.

Aktivní složky

Borůvkový extrakt. Borůvky čistí, osvěžuje a tonizuje pokožku, uvolňuje napětí a stres, nasycuje tkání s vitamíny, poplatky s přirozenou energii a vitalitu.

Glycerin. Je to aktivní hydratační složka, která chrání pokožku před sucha, nasycené mastné kyseliny buněk s vlhkostí, je kůže hladká, pružná, pružná a dobře upravené.

Brusinkový extrakt. Brusinky bělidlo, osvěžit, čistí a tonizuje pokožku, obohacuje ji s vitamíny, odstraňuje povrchové epidermis z pražené tkaniny, aktualizace, dodává obličeji svěží barvu a pěstěný vzhled.

Hamamelis Panna extrakt. Гамамелис optimalizuje produkci podkožního mazu, zužuje póry, probouzí spící buňky, urychluje hojení poškození, odstraňuje zánět a zklidňuje podráždění.

Propyl glykol. Tato složka se váže tuk-rozpustné látky, což umožňuje vlhkost a další aktivní složky krému na ne odpaří, a pronikají do hlubokých vrstev kůže.

Výhody použití

Zotavení. Krém obnovuje poškozené, suché a unavené pleti, zmírňuje stres, urychluje hojení ran a microcuts, zastavuje zánětlivé procesy a zlepšuje zdraví kůže.

Intenzivní hydratace. Krém okamžitě hydratuje pokožku nejen na povrchu, ale i zevnitř, impregnace vlhkosti každé buňky, eliminuje suchost, těsnost, loupání a nepohodlí.

Zotavení. Krém deaktivuje bakterie, zmírňuje zánět, zklidňuje podráždění, optimalizuje metabolismus, normalizuje mikroflóru, zlepšuje mikrocirkulaci a urychluje přístup živin do buněk.

Formulář

Krém se vyrábí ve skleněné průhledné sklenice modré barvě se šroubem stříbrné víko. Výrobek je chráněn proti úniku tím, že bezpečnostní membrány a zabalené v kartonové krabici. Objem výrobku je 50 m.

Způsob aplikace

Odstranit trochu krém z nádoby a aplikovat rovnoměrně na obličej. Jemně vmasírujte do pokožky, bez zanechání neošetřených oblastech. Krém je vhodný pro každodenní použití. Doporučuje se používat spolu s další pečující produkty ze stejné řady.


  • Značka: bioaqua


Napsat recenzi

Související produkty