Xiaomi Mijia Sonic Obličeje Čistící Nástroj 3 Režimy Typ-C Dobíjecí 400mAh Baterie Antibakteriální Vibrací hloubkové Čištění


Štítky: xiaomi mijia svítilna lite, holicí strojek xiaomi mijia 3, kartáč obličeje xiaomi, n79, nextool youpin, deerma mi, xiaomi mijia 2, mijia, infac, xiaomi mijia cam.

650.91 Kč 765.82 Kč
 • Skladem
 • s922


Xiaomi Mijia Sonic Obličeje Čistící Nástroj 3 Režimy Typ-C Dobíjecí 400mAh Baterie Antibakteriální Vibrací hloubkové Čištění

Vlastnosti: Jemné měkké štětiny Až do roku 1915 štětinami, poháněný multi-directional high-frekvence vibrací, může odstranit zbytkové mastnoty a nečistot v hluboké vrstvě, snížit ucpání pórů a pomáhají lépe absorbovat produkty péče o pleť.Kartáč na vlasy čištění je rozdělen do 3 oblastí, na čistou pokožku. 3D vícerozměrné odpružení vibrací, vícerozměrné jízdy vody, aby umýt špínu.Detail oblasti čištění: vhodné pro nos a ústa.Hloubkové čištění oblasti: vhodné pro T-tvaru oblasti obličeje.Standardní čištění: vhodné pro U-tvaru oblasti obličeje dvouvrstvé sendvičové technologie ochrany Mijia sonic čistící prostředek používá dvouvrstvé sendvičové technologie SEBS termoplastický elastomer zabalené v silikonu trupu obsahující antibakteriální materiály.Antibakteriální silikon trupu, snížit bakteriální infekce, SEBS elastomeru vnitřní vrstvu, odstranit stimulace nepořádek. 3 režimy, aby vyhovovaly čisticí potřeby různých pleť 1. stupeň: citlivý režim. 2. stupeň: normální režim. 3. stupeň: péče o pleť režimu.Do 2 minut automatické zastavení a 20 připomínkou měnící oblasti pomoci lépe předcházet z průběhu čištění.

IPX7 vodotěsné.Projít RoHS test bezpečnosti a Potravin, Kontaktujte Třídy test Bezpečné mytí bez strachu z vlhkosti.Vybavena úložným prostorem, je možné, aby čistící prostředek od prachu, a přenosné nést.

Typ-C port, nabíjení, kapacita baterie 400mAh Jakmile je plně nabitá, vydrží o 264 krát, pokud budete používat pouze první rychlostní stupeň.

Xiaomi Mijia Sonic Obličeje Čistící Nástroj

Jemné měkké štětiny/3 režimy/IPX7 vodotěsné/Typ-C port, nabíjení, kapacita baterie 400mAh

Samozřejmě, Stále existuje mnoho problémů, při mytí obličeje každý den

Double-vrstva měkké čištění

Double-vrstva měkké čištění technologie přináší čistší a bezpečnější způsob, jak umýt obličej, než mytí rukou.Jemné štětina anti- bakteriální surovin, v pohodě setřít nečistoty.Promyšlené konfiguraci úložný box, trvalé zdraví a klid v duši!

Jemné měkké štětiny hluboké odstranit nečistoty, které je obtížné umýt na kůži

Tolik jako 1915 štětinami, poháněný vícerozměrné vysokofrekvenční vibrace, vzít zbytkové mastnoty a nečistot hluboce,snížit ucpání pórů, a lépe absorbovat produkty péče o pleť.Štětina čištění oddíl je čištění lepší.

Podle testu 30 Asijských žen, bylo zjištěno, že MJ zvuková vlna obličeje čistší, čistší a pěny číslo větší účinek než ruční mytí.

IPX7 vodotěsné

Projít RoHS test bezpečnosti a Potravin, Kontaktujte Třídy test Bezpečné mytí bez strachu z vlhkosti.Vybavena úložným prostorem, je možné, aby čistící prostředek od prachu, a přenosné nést.

3 režimy, aby vyhovovaly čisticí potřeby různých pleť

1. stupeň: citlivý režim. 2. stupeň: normální režim. 3. stupeň: péče o pleť režimu.Do 2 minut automatické zastavení a 20 připomínkou měnící oblasti pomoci lépe předcházet z průběhu čištění.

Typ-C nabíjecí port

Typ-C port, nabíjení, kapacita baterie 400mAh Jakmile je plně nabitá, vydrží o 264 krát, pokud budete používat pouze první rychlostní stupeň.

3D multi-directional zavěšení

vibrace, multi-directional dr- ive průtok vody Splachování nečistot Dvouvrstvý sendvič potection technologie genily chrání křehkou kůži

Mijia akustická vlna obličeje čistič přijímá

MJ akustická vlna obličeje čistič přijímá dvouvrstvé sendvičové technologie s silicagel pleť obsahují antibakteriální suroviny zabalené s SEBS termoplastický elastomer vytvořit měkké a kůži příjemný dotek a zvýšení čisté, komfortní pocit!


 • Velikost: 74mm*74mm*44.5mm
 • Značka: Xiaomi
 • Stav Sestavy: Ready-to-Go
 • Funkce: Slot
 • Gyro: 3 Režimy Typ-C 400mAh Baterie, Čistící Nástroj
 • Stupnice: 1
 • Původ: KN(Původu)
 • barva: růžová, modrá
 • Číslo Modelu: Xiaomi Mijia Sonic Obličeje Čistící Nástroj
 • Max Rychlost: Antibakteriální Vibrací Hloubkové Čištění Čistící Nástroj
 • Jmenovitý příkon: 5V---1A
 • Kapacita baterie: 400mAh


Napsat recenzi

Související produkty