CS1.5mm FKM Pryže O KROUŽEK OD 20/21/22/23/24/25/26/27/28/29*1,5 mm 100KS O-Kroužek Fluoru Těsnění Olejové těsnění Zelené ORing


Štítky: o-kroužku viton, o-kroužek, od zeleného stanu, kroužek viton, o kroužek gumové, kroužek gumový, klávesnice prsten, Fluor Gumy, FKM, air bike.

202.78 Kč 285.61 Kč
  • Skladem
  • s9


O-kroužek Těsnění Zásady

O-kroužky jsou bi-directional těsnění, kruhový tvar a průřez. O-kroužky jsou obecně vyroben z pružného materiálu, ale mohou být vyrobeny z jiných materiálů, jako je PTFE, nebo kov. O-kroužek těsnění prostřednictvím deformace těsnění materiál o instalaci a mediální tlak, aby uzavřít mezeru mezi páření komponenty. Vyšší systém tlaku může dojít k deformaci přes propast, známý jako vytlačování, což vede k selhání těsnění. Výběr těžší, materiál těsnění nebo instalaci kroužků na podporu O-kroužek může zmírnit tento problém.

Způsob provozu

O-Kroužky jsou dvojčinný sealingelements. Inital efektu,který působí v aradialora xial směru v závislosti na instalaci, dává O-Kroužek jeho počáteční těsnicí schopnosti.Tyto síly jsou umístěny v systému tlak na vytvoření celková uzavírací síla, která zvyšuje jako systeme tlak zvyšuje (Obrázek 2). Pod tlakem, O-Kroužek se chová v asimilar cestu do kapaliny s vysokým povrchovým napětím. Tlak je přenášen rovnoměrně do všech směrů.

FKM (Fluorokarbon Gumové):

V závislosti na struktuře andf luorine obsah FKM materialsc to liší withregards jejich chemická odolnost a studené-flexibilita. FKM je známý především pro jeho non-hořlavost,nízká propustnost plynu a vynikající odolnost vůči ozónu, povětrnostním vlivům a stárnutí. Provozní teploty z Fluorokarbonové Pryže rozmezí mezi -20° Cand +200° C(pro moc dobu až do +230° C). Vhodné formulovány FKM mohou být použity až do -35° C FKM je také často používán s na bázi minerálního oleje a maziva při vysokých teplotách.

Aplikace

O-Kroužek se používá převážně pro statické aplikace těsnění: - Jako aradial statické těsnění, např. pro pouzdra, kryty, potrubí, válce - Jako axiální statické těsnění, např. pro příruby, desky, čepice. O-Kroužky v dynamické aplikace se doporučuje pouze pro střední provozní podmínky.Jsou omezeny rychlostí a tlaku, proti které jsou na těsnění: - Forlow povinnost utěsnění reciprocatingpistons, tyče, válečky, atd. - Pro utěsnění slowlypivoting,r otating nebo spirálové pohyby na hřídele, vřetena,otočné převodovka leadthroughs, atd.


  • Číslo Modelu: Tloušťka 1.5* 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
  • Značka: FUSHI
  • Tvar: Kroužek Těsnění
  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
  • Materiál: Gumové


Napsat recenzi

Související produkty