2009 Pu-erh Zralé Chagao Shu Pryskyřice Krém Cha Gao Instantní Čaj Extrakt


Štítky: taetea, shu, čínské puer čaj, čaj yunnan, pu er, Yunnan, pu er čaj, 357g puer čaj, puer shu, puer čaj.

352.50 Kč 618.40 Kč
  • Skladem
  • s644


[UŠLECHTILOST] 2009 rok Zralé Pu er Chagao Zlaté Fólii Balení Shu Puer Pryskyřice 50g, Čínské Puerh Čaj Krém Cha Gao na Hubnutí

Cena : cena je pouze pro Puer čaj Chagao, a to včetně Kamjove 300ml.

Název Položky: Zralé Puerh Cha Gao

Množství (Hmotnost): 0,5 g - 1,0 g /ks,

Balení: Dárkové Balení

Datum výroby: Vyrobeno v roce 2009

Doba použitelnosti : Žádné datum vypršení platnosti, udržet ji pod těsnění v chladném a suchém místě.

Puer Cha gao začal v tang Dynastie, vyspělé technologie v Dynastie Song,populární v Qing Dynastie, byl exkluzivní nápoje a dary do zahraničních misí, Qing Dynastie royal státní ceremonie, a později zmizel s pádem Dynastie Qing,po roce 2006, a znovu se vzestupem Pu ' er čaj, se stala novým středem pozornosti zájemce.Pu ' er Cha gao má zdravotní aspekty qingfei řádek; stanoví tři vysoké; vystřízlivět Yangwei; krása, péče o tělo; anti-oxidační, anti-aging; Dieta; anti-únava; dosažení Způsobem osmi hlavních účinky na zdraví. Jeho hlavní funkcí je faktorem, protože čajové polyfenoly, obsažené v krému,polyfenoly až na 60,9% v cha gao, desítky krát vyšší než běžné čaje!

Cha gao podstatou je vysoké čistoty, jsou velmi citlivé na kvalitu vody, není-li se nějaké nečistoty v čištěná voda vaření, čaj krémová polévka transparentní, jasně červené; v případě, slabé alkalické minerální vody, čaj je čaj vložit více fenol rychle transformovány do thearubigins a další prospěšné látky, tak, že červená polévka rychle, docela dobré pro zdraví, chuť více alkoholu.

Způsob vaření : První, vařit pití metoda: 1, s hrnci naplněné s minerální vodou (stačí vyplnit 800ml, 500 ml na 800ml vody může vybrat podle chuti odstíny), zahřeje se k varu. 2, do čaje 1 g. 3, vaříme, dokud varu čaj všechny rozpuštěné (asi 1 minutu), můžete pít v náčrtu cup. 4, Pokud nechte ho vychladnout asi na 60 stupňů, když pít, pak polévka transparentní, červená barva, chuť lepší.

Za druhé, vaří do čaje metod: 1, jemně uzavřených pytlích, dal cha gao do šálku. 2, do vroucí vody, pozorovat barvu, poté vůni můžete pít. 3, za pytel cha gao (0,25 g uvařené 150-200ml vody, lepší chuť), množství vody může být upravena podle osobního vkusu. 4, i když snadné vařit, pít lepší chuť, pokud použít vařit pití metoda.

Pu ' er cha gao je instantní čaj, snadné vařit, vyplnění zbývající čas podmínek se doporučuje vařit pití metoda

bude chutnat lépe.


  • Značka: ONWILL


Napsat recenzi

Související produkty