Vše Pro Tanec Nové Příjezdu Šípková Růženka Profesionální Baletní Palačinka Tutu Dívky A Ženy, Velikost Zákazník Udělal Baletní Kostým


Štítky: barbie šípková růženka, kostým šípková růženka víla, šípková růženka pohádkové šaty, šípková růženka panenka, děti šípková růženka víla, šípková růženka korunu pohádky, šípková růženka šaty šedá, Šípková Růženka Paruka, víly šípková růženka, módní šípková růženka.

5 431.22 Kč
  • Skladem
  • s640


Vše Pro Tanec Nové Příjezdu Šípková Růženka Profesionální Baletní Palačinka Tutu Dívky A Ženy, Velikost Zákazník Udělal Baletní Kostým Tento kostým je vhodný pro vysokou úroveň soutěží a vystoupení.

Velikosti:

prosím, zanechte nám měření: výška, poprsí, pasu, boků a Obvod jako instrukci (jak na pásku) Naše tutus může být přizpůsoben, aby vyhovoval vašim měření. Poznámka:

Tutu měření, pořízených bez natažení,+-3cm odchylka.

Jednotka: CM. Tyto oděvní měření je ideální pro měření těla +3 cm, nebo -3cm.

Velikosti v palcích, prosím, přejděte dolů na dno.

výška je velmi důležité.

Jak pásku:

Výška : Od hlavy až k Patě

Poprsí: S paže uvolněné po stranách, změřte nejplnější část Poprsí, vedení měřicí pásku rovnoběžně s podlahou.

Pás: Změřte kolem nejmenší část pasu. Ne přes oblečení.

Boky: Změřte nejplnější část boku.

Obvod: Obvod v grafu je "poloviční obvod". Pls spusťte měřicí pásky z jednoho ramene dolů pod rozkrok, pak zpět na další rameno, snížit ji na konci

Obrázek o tom, jak pásku: Balení: Pokud kupující vybrat EMS způsob dopravy, budeme odeslat tutu v kartonové krabici, která bude bezpečně držet tutu ve tvaru. To je nejlepší způsob, důrazně sugesst kupující použít tento způsob. Pokud kupující vybrat China Post Registrované Leteckou Poštou, nebo ePacket (pouze USA může kupující zvolit tento způsob dopravy) , tutu bude zabalen v plastovém sáčku a přepravní náklady budou nižší, než EMS. Některé sukýnky, vzhledem ke zvláštní druh ruka-šité dekorace může trvat déle, to je důvod, proč je velmi důležité, aby místo vaší objednávky dopředu.

Během "špičky" (od října do února) objednávky může vyžadovat čas navíc, vzhledem k vysokému objemu práce jsme zkušenosti. Doporučujeme našim klientům, aby alespoň 25 do 40 dní před výkonem. Tam je svátek Čínský Nový Rok, obvykle od poloviny Jan do konce Února, tak aby 2 měsíce předtím, než budete muset použít tutus.

Vaše hodnocení 5 hvězdiček je potvrzení a povzbuzení, aby se veškeré úsilí z naší továrny pracovníků a štábů. Ceněn.


  • Značka: VŠE PRO TANEC
  • Materiál: Spandex
  • Pohlaví: ŽENY
  • Taneční Typ: balet
  • Číslo Modelu: C18003
  • taneční kostýmy: balet tutu
  • Tanec: balet


Napsat recenzi

Související produkty