200PCS/Pack FTTH SC UPC SC APC Single-Mode Optické Vlákno rychle konektor Vložený typ SC UPC Konektor, Modrá


Štítky: manžetové knoflíčky osel, led model 3 kufr, mazda 3 spouštěcí dveře, letiště jonesboro, živé květiny živé, klíč 24 30 ratchet, led světlo čísel, jonex brusle velikost, luxusní pearl pata.

2 851.28 Kč 3 168.14 Kč
  • Skladem
  • s601



  • Typ Konektoru: Hybridní
  • Značka: Joinwit
  • Aplikace: CCTV a digitální systém komunikačních zařízení
  • Původ: KN(Původu)
  • Kompatibilní: TP-link
  • Velikost: 20cmx20cmx20cm
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Položka Délka: 1m
  • Číslo Modelu: SC APC UPC rychle konektoru


Napsat recenzi

Související produkty