Calendula Olej Čistý Bio 20 ml turecké Semen Rostlinných Olejů, Esenciálních Olejů, Přírodní Oleje, Aromaterapeutické Oleje Přírodní Veganské Bylinné Zdraví, Krásy, Péče o Pleť Péče o Tělo Péče o Pleť Péče o Vlasy Péče o Tělo


Štítky: aichun esenciální olej, zelené květinová semena, bonsai osiva, mýdlo bělení, přírodní semena, rostliny, citrusové esenciální oleje, orchid semena rostlin, marigold, čistý arganový olej přírodní, muži vegan.

289.80 Kč 616.73 Kč
  • Skladem
  • s585


Popis: Měsíček lékařský (Calendula olej), Měsíček lékařský z rostlinné rostlinného oleje.Marigold je rostlina původem z oblasti Středozemního moře.Obvykle žluté nebo oranžové barvy a aromatické byliny.Další známé jméno z Měsíčku rostlin, ve vysokém množství calendic kyselé oleje, které obsahují.Péče o pleť a péče o vlasy použití je výhodné.Podpora Měsíček Olej 100 čistý a domácí výroby.

Způsob Výroby : Macerace

Uyarılar : S víko, prosím, udržet chladné a suché prostředí.Slunečnímu záření a chraňte před teplem.Prosím, mějte místech mimo dosah dětí.

Zdravotní problémy žijících osob, a to především poradit se zdravotnickým pracovníkem doporučeno.

Právní předpisy, popisy produktu, použití produktu, nemoci název nebo označení s uvedením produktu úvod.Pro nejvíce přesné a spolehlivé informace, se doporučuje poradit se s lékařem.

Domácí výroby a vysoké kvality buluşturduğumuz Podporu produktů, GMP (správné Výrobní Praxe), podmínky jsou vyrobené.Výrobní zařízení, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 a Jídlo Halal certifikované.Po mnoho let v této zemi, celosvětově uznávané standardy vhodné výrobní provedením domácí produkce # je získání Podpory a globální značky v pohybu vpřed na cestu .


  • Značka: DESTEK
  • Původ: TR(Původu)


Didly440
2020-08-31
5/5
תודה מוכר אריזה מושלם משלוח היה מהיר אני קונה עוד מוצרים מחנות

Napsat recenzi

Související produkty