5g 6 15,3 cm, Ultralehkých uhlíkových vláken stan peg lehký stanový kolík stan nehty


Štítky: zubní post, podíl stan, uhlíkových vláken štítku, naturehike stan nehty, látky peg, tito titan stanu podíl, titan mini peg, venkovní stan, tábor stan, stan příslušenství stonky.

125.82 Kč
  • Skladem
  • s509


Nový Pacient Kolík Od Stanu. Na Špičkové Úrovni.

Kreativní Funkce:

1.Ultralight.Jen 5 g na kus. To je jen polovina hmotnosti hliníkový stanový kolík, čtvrt titan stan peg a 20% železa.

2. Tuhé a pevné tělo. Tělo je vyrobeno z vojenské třídy ragid uhlíkových vláken, mnohem silnější než ty měkké hliníkové stanové kolíky.

3. S silný zub v dolní části a silná hlava na vrcholu vyrobeny z pevné slitiny kovu. Můžete kladivo na hlavě skoro bez lámání to. Tuhé zub ve spodní části může prolomit led a skály. A že nebude padat části proto, že naše inovativní uzamčení struktury.

4. Dobře funguje v měkké půdě a sněhové pole. Máme vystřihnout vzor na těle stan peg, měkké bláto nebo sníh, může jít do vystřižené místo. Když se země kolem stanu peg je stisknuto nebo konsolidované po stanu peg přiskřípnutí na zemi, výplň uvnitř vystřihnout vzory odkazy s vozovkou pevně, takže stan peg by mohla být neklidný pevně na zemi. Tento efekt je více zřejmé, když výplň je sníh a promění se v led.

5. S anti-uklouznutí spona na obou stranách těla pro rychlé nastavení. Otevřená spona umožňuje uživatelům připojit je k stan velmi snadno a rychle, mnohem pohodlnější než ty, které používají lano, smyčky pro připevnění lana.

Výrobní úvod

Barva : černá Materiál:uhlíková vlákna Délka každého pc: 15.3 CM Prodej na 1ks, jako Jeden Balíček Hmotnost: 5g/ks Všechny rozměry jsou měřeny ručně.

Chyba měření, mohou existovat drobné odchylky .


  • Typ: 1 - 2 Osoby Stan
  • Původ: KN(Původu)
  • Velikost: 6 inch (153mm)
  • Značka: Marvquester
  • Příslušenství Typ: Stan Nehty


Savecuomo
2020-08-25
5/5
Looks good, lightweight, not tried yet.

Napsat recenzi

Související produkty