Film Snímače Tlaku Odporové Síly Citlivé Plantární Flexibilní Robot FSR Stélka 1KG 3KG 5KG 10KG 20KG 50KG 100KG 150KG


Štítky: senzor síly siloměr, flexibilní senzor, fsr, bmp085 senzor tlaku, film síla snímače, max30102, 100 kg zatížení buňky, film snímače teploty, fsr senzor, force sensitive rezistor.

82.20 Kč 102.75 Kč
  • Skladem
  • s3


Piezoresistive (odporovou) tenký film, senzory tlaku jsou varistory v obvodech. Když snímač tlaku nemá žádné vnější zatížení, obvod je v high-impedance státu. Je-li vnější tlak aplikován na snímač, obvod, odpor klesá. Pomocí multimetru hodnotu odporu lze číst přímo pomocí připojení k vnější dvě svorky. Hodnota odporu se změní odpovídajícím způsobem, aby vnější tlak. Tlak a odpor jsou v opačném poměru, a tlak a vodivost jsou lineární, takže změna tlaku může být obrácen založen na změně vodivosti. Ampér je IMS sérii jediný bod. senzory jsou tenké odporové fólie senzory tlaku. Síla mezi 2 povrchy mohou být staticky a dynamicky testovány, a ultra-tenké čidlo (100 µm tlusté), mohou být snadno umístěny přímo do testu. Aidong IMS Tenký Film Odporový Senzor využívá oboustranný polyesterový substrát pro tisk stříbrné elektrody, citlivý k síle, izolace a lepidlo, resp. Horní a spodní vrstvy z povrchu podkladu jsou pak použity. Na opačné straně je zapouzdřen, a dvě elektrody vedou ven jsou zvlněné, aby muž nebo žena terminály. Senzor se používá k testování síly ve vertikálním směru k rovině snímače. Vnější dva vodiče senzoru se odpor. Snímač má velký odpor (>1 MΩ) za statických (žádná síla, žádné ohýbání) podmínky. v Použití síly na efektivní plochy snímače způsobí, že odpovídající pokles odporu mezi oběma vede snímače. Čím větší je působící síla, tím menší je odpor, se stává. IMS Série tenkovrstvé Odporové Senzory Tlaku nejsou ani dynamometry, ani tenzometry. I když mají velmi podobné vlastnosti, IMS není vhodný pro přesné měření. množství.

Síla odporu platnost IMS snímače, Na obrázku níže je typický force VS odpor křivka schéma IMS řady senzorů. Síla a odolnost vlastnosti IMS senzor může být upravena podle požadavků zákazníka. Test rozsah tlaku.


  • Max Rozsah Měření: 59 Baru A Pod
  • Značka: FGHGF
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Motion Film Snímače Tlaku


Napsat recenzi

Související produkty