24ks Středně 3M Command Různé Montážní Náplň Proužky Command Lepidlo Plakát Proužky Command Náhradní Proužky


Štítky: gumové pásy garáži, průmyslové příkaz proužky, 3m command, link commander pro, 3m hook, plakát na zeď, koupit 3m command háčky, příkaz háček 3m, šaty proužek, kuželové měřidlo.

142.60 Kč
  • Skladem
  • s29245


24ks Středně 3M Command Různé Montážní Náplň Proužky Command Lepidlo Plakát Proužky Command Náhradní Proužky Výhody bez Poškození Závěsné nosnost: 1kg Velikost: Střední Barva: Bílá Drží pevně a odstraňuje čistě Snadno aplikovat a odstranit Pracuje na různých površích Command™ Náhradní Montážní Pásky, aby bylo snadné se pohybovat a rehang váš Příkaz™ Produktů pro úklid, vymalování, nebo re-organizace. Stejně jako všechny Command™ Produktů, které pevně drží na různých površích, včetně dlaždice, dřevo, kov a lakované povrchy. Ale oni také odstranit čistě - žádné díry, značky, lepivé zbytky, nebo skvrny. Command™ Refill Strips přicházejí v malé, střední a velké velikosti. Také skvělé pro náhradu za oboustrannou lepicí pásku . Drží pevně, přesto odstraňuje čistě.


  • Materiál: Další
  • Číslo Modelu: příkaz
  • Typ: Páska
  • DIY Dodávky: Zpracování dřeva


Mexds 10
2020-09-24
5/5
Excellent product. I arrive in 30 days in Chile. All in good packaging and excellent condition. Same as the originals. I am very satisfied with the seller. I recommend it
General Sopka
2020-10-30
3/5
I ordered not what I needed. So I can't appreciate it. And it took long to wait

Napsat recenzi

Související produkty