Biobellinda CC Krém Světlo pro Všechny Typy Pleti 50 ml


Štítky: bb, cc fashion, pistole stříkací vodě, cc krém korejské, creme tvář, vyčištění, creme, africké violet, bb cc krém, bb cream korejské.

517.75 Kč 545.01 Kč
  • Skladem
  • s29175


CC Krém je velmi tenká krém používá k odstranění a vyrovnání barevných nerovností v naší kůži. Pokud chcete, můžete si vybrat make-up základnu za účelem vyrovnání barva samostatně nebo před použitím nadace. Pigmenty obsažené v CC krémy, které odrážejí světlo a jsou používány k odstranění barevných nerovností, zarudnutí, skvrny a poskytnout mnohem živější vzhled na kůži. Kromě toho, že brání pokožku před zářící příliš mnoho a má hydratační vlastnosti na suché kůži.

BioBellinda CC Krém se Silným Účinkem a Obsahem BioBellinda CC Cream Light zabraňuje vysoušení kůže a vrásky, které jsou příznaky stárnutí, s vitamíny. Kromě toho, účinnost proti vráskám a rozjasňující aktivní látky je klinicky prokázáno. To nabízí vynikající pokrytí s minerální barevné pigmenty. SPF 20, obsažené v BioBellinda CC krém rovněž poskytuje ochranu před škodlivými účinky slunce, UVA a UVB paprsky. Dermatologicky testováno. Vhodné pro lidi ve věku nad 35 let. Speciální pro Ženy se světlou Kůží BioBellinda CC Cream Light by měly být upřednostňovány ženy se světlou barvou kůže. Jeho použití je také velmi snadné a praktické. Doporučuje se naneste přípravek na umyté, čisté kůže. Můžete použít CC krém kreslení kruhové pohyby s vašimi prsty, včetně oblasti krku, a pak distribuovat ji s make-up houba nebo štětec make-up. Tímto způsobem, krém změkčí ještě více, distribuovat zcela a poskytuje perfektní krytí. Mít více přirozený vzhled, můžete lehce navlhčete štětec nebo houba budete platit. Pro nejlepší výsledky, použití s Hyaluronová Série noční krém a oční krém. Přidat BioBellinda je CC krém make-up kolekci s výhodnou přepravní jednat!


  • Typ: BB & CC Krémy
  • Původ: TR(Původu)
  • Opalovací krém: Ano
  • Formulace: Krém
  • Typ Pleti: všechny typy pleti


Napsat recenzi

Související produkty