Inteligentní, Silný Vibrátor Vrazil Vyhřívaná Mužské Masturbant Sexuální Hračky pro Muže Interakce Hlas Připojit Headset Rotující


Štítky: vibrátory tah, sexuální hračky pro muže masturb, tlačit vibrátor, sex čerpadlo bradavky a prsa, masturbátor mužského připojit, teplo sexuální hračka, tah, muži píst, píst sex, připojen masturbátor.

286.66 Kč 353.97 Kč
  • Skladem
  • s29097


Informace o produktu: název Produktu: Masturbant Cup masáž Materiál: ABS + TPE + Lékařský Silikon Inteligentní topení: 42 °C /107.6 °F Hlas: 3 druhy inteligentní flirtování režim Vodotěsné: Ano Režimy: 10 Rychlost + 10 Otáčení režim + 10 Teleskopický mode Velikost: 9x34cm/3.5x13.4inch Motor: 420rpm/min Pracovní doba: 2 hodiny doba Nabíjení: 2 - 3 hodiny Barva: Černá

Vlastnosti: 1. Automatické Topení: inteligentní konstantní 42 °C /107.6 °F teplota. 2. Auto na Prd: 10 auto sát režimy, 400 sát krát/ min. 3. Manuální Režim: změna sát a frekvence vibrací sami. 4. Vibrace vyvolané: skutečné tělo třese zkušenosti. 5. Synchronizace Hlasu: 3 druhy ženského pohlavního sténat režimy,jeden jack pro sluchátka. 6. Realistický Průchod: měkké, dlouhé, elastické a stimuluje průchod, hluboké hrdlo zkušenosti. 7. Otočný Držák: rotace držák s přísavkou základnu, můžete dát všude.

Balení Obsahuje: Důvěrné Balení 1 * Masturbátor 1 * USB Nabíjecí Kabel 1 * Návod k použití

Laskavě Připomenutí: Budeme používat Důvěrné Obal na ochranu vašeho soukromí. Nemáme žádné značky, žádné logo, žádné popisem obsahu na obalu, jen hlubokou barvu pytle nebo bedny. Nikdo neví, co je uvnitř. Z důvodu musíme zjistit kvalitu výrobků, tak na obalu výrobku může být otevřen. Pokud chcete vidět podrobnější výrobku, obrázky, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis personálu. My vám odpovíme na vaši zprávu co nejdříve .

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a platit za objednávky včetně přepravní náklady. Budeme posílat položky, jakmile je to možné. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit čas, dostanete pozemku. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských kanálů, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.


  • Velikost: Other
  • Komoditní Certifikace Kvality: ce
  • Typ: G-Spot
  • Sexuálně Sugestivní: No
  • Obscénní Obrázek: No
  • Značka: Vieruodis
  • Číslo Modelu: Další
  • Materiál: Silikonové


Napsat recenzi

Související produkty