48V 60V 7.5 KVA 6 KW Napájení Noha Pure Sine Wave Power Frekvenční Měnič Desky Circuit Board


Štítky: power inverter alternativní, beam splitter takagi, aptx modul, čistý sinusový měnič bord, 24v 4000w, rada čistý sinus, 60v měniče, microtek inverter circuit board, transformátor měniče napětí, pure sine wave inverter board kompletní.

2 257.21 Kč 2 453.48 Kč
  • Skladem
  • s28979


modname=ckeditor Připomenout: nákup této desky, musí mít určité elektronické technologie a zkušenosti, nováček nekupujte!

Panely dát 6p linky, šrouby a 220V filtrační kondenzátory.Napájecí frekvence sinusový měnič deska Popis Funkce: 1. Baterie low-napětí ochrana: když je napětí baterie nižší než 10,5 V každé sekci, bude střídač vypněte střídač (v této době ne AC výstupní napětí), střídač je v pohotovostním režimu. 2. Baterie Ochrana proti Přepětí: Když napětí baterie je vyšší než 15V na jednotku, střídač se vypne měnič a zadejte v pohotovostním režimu. 3. Normální automatický start-up baterie: až low-napětí ochrana baterie, když je sluneční nebo větrná energie nabíjí baterii na 13V každý oddíl, střídač se automaticky spustí výstupní STŘÍDAVÉ napětí pro napájení zátěže.Po přepěťová ochrana, ochrana proti přepětí a zpět do 15V, střídač se automaticky spustí. 4. Teplotou řízený ventilátor a přes-teplotní ochrana: ventilátor nebude otáčet, když měnič funguje normálně, když je teplota příliš vysoká, ventilátor se automaticky spustí, když teplota klesne, ventilátor se automaticky zastaví.Když ventilátor je poškozen a teplota je příliš vysoká, bude střídač vypněte střídač a přejdete do pohotovostního režimu.Když teplota klesne, střídač se automaticky aktivuje a střídavý proud je na výstupu. 5. Šok a zkratu: měnič má real-time hardware vlna-vlna omezení proudu ochrana a software zpoždění (400mS) short-circuit protection plus frekvence napájení oddělovací transformátor.Zlepšuje odolnost proti nárazu výrobků a spolehlivost výrobků.

Vysoká Účinnost a Stabilní Bez zatížení Proud Čistě Sinusové Obvodu s Plným výkonem

Na desce je napájení frekvenční měnič hlavní rada, která musí spolupracovat s výkonem frekvence transformátor (velký železný dobytek).

Nosnost je silný, není snadné poškození, je nárůst teploty nízké, a ne rušení je ideální střídače napájecí zdroj pro nadšence.Hlavní linie napájení musí být připojen v sérii s kvalitní 100A vzduchový spínač desky a každé rozhraní by měly být pevně připájeny k napájení.Úspěch by mělo být dosaženo najednou, bez falešné záblesky a vysoký výkon provozu.Udržovat dostatečný objem vzduchu, a zabalte potrubí v případě potřeby.

Deska přijímá 16 vysoký výkon a nízký vnitřní odpor HY4008MOS tranzistory, vysoký výkon, nízké ztráty, vysoká četnost a nízká ztráta elektrolytické kondenzátory v Heijingang elektrárna, Japonsko, aby zajistily, že MOS tranzistory jsou není snadné poškození double-deck vysoce kvalitní desky s plošnými spoji, nízká kalorická hodnota, a napájení desky je až 6000w.

Základní deska Default Soft Start "Pomalu Se Výstupní Napětí z 0V na 220V Spuštění a Zatížení Po Dokončení" Třeba Těžké Začít Zprávu

Základní deska velikost: 23 cm x 12 cm x 8 cm

Základní deska hmotnost: Cca 1000g


  • barva klasifikace: 24v3500VA 36v4500VA 48V6000VA 60V7500VA
  • Značka: TailKuKe
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ


Napsat recenzi

Související produkty