Alctron SD202 Pasivní DI Box Impedance Konverzní DI BOX Elektrická Kytara Přímé Připojení Box Effect


Štítky: behringer guitar direct box, box přímý, alctron, příslušenství, kytarové přímé box, kryt pedálu, z přímé di box, tv box di, box kytaru, alctron kondenzátorový mikrofon, alctron předzesilovač.

566.61 Kč 682.78 Kč
  • Skladem
  • s28400


Alctron SD202 Pasivní DI Box Impedance Konverzní DI BOX Elektrická Kytara Přímé Připojení Box Effect

Low-cut přepínání: -10DB útlum přepínač se používá k tlumení high-impedance výstup vstup rozhraní: použijte 1/4 palce drátu, připojit TUNER zprostředkovat signál k zesilovači nebo mixéru.

Výstupní rozhraní: použijte tři-core kartu pro připojení na PA systém L| FT-GND: Když je přepínač nastaven na LFT, v případě, že není připojen; v opačném případě je připojen

SD202 je mono impedance konverze zařízení. S přihlédnutím na místě uznání fázi a další faktory, zářivě žluté barevné schéma se používá důmyslně, s novým prachem obraz procesu, který je zvláště vhodný pro vysoké impedance nástroje, jako jsou basa, klávesy, i akustickou kytaru.

Impedance odpovídající uvědomí, impedance matching, když high-impedance zařízení, jako jsou elektro-akustické hudební nástroje (jako jsou: elektrická kytara, elektrická kytara, elektrický bas, klávesnice) je přímo připojen k mixéru mc rovnováhu vstup.

Při nahrávání či provádění živých představení, mnoho detailů v signálu se slabší během přenosu.

Nevyvážený signál je převeden do vyváženého signálu. Nevyvážený signál s vysokou impedancí, je velmi citlivé na vnější electronetic rušení během na dlouhé vzdálenosti (více než 10 metrů) přenosu, což způsobí, že se "chytit", rušení šumu. Snížit neúplný přenos signálu způsobené příliš mnoho efektory, signál změny obsahu a další problémy. Nevyvážený signál je připojen k D-box získat vyvážený signál a pak připojen k mixéru pro dlouho-vzdálenosti přenosu, jako jsou živá vystoupení, nahrávání nebo vysílání systémy.

o-vizuální typ příslušenství: DI efektor

Značka: Alctron

Model: SD202

Barva:žlutá

Materiál:ABS

Velikost: 50 x 119 x 38 mm

Obsah Balení:

1x impedance converter

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.


  • Konektor B: HDMI
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Externí Napájecí Zdroj: Ano
  • Konektor: HDMI
  • Pohlaví: Muž-Žena
  • Značka: FGHGF


Napsat recenzi

Související produkty