Celé Chronických pro psy a kočky. Protiprůjmovou


Štítky: stelivo pro kočky produktu, intervence kočka, lanlan kočka, vánoce dekorace 2021, velký třesk kočka, míč kočky, lepim, kočka poškrábání, pet, pupeny pěny.

301.13 Kč 334.68 Kč
  • Skladem
  • s18


Anti-průjmová prášek roztok pro celou psy a kočky-Chronická

Antidiarreic číslo-Chronická pro psy a kočky je doplněk stravy speciálně určen pro symptomatickou léčbu chronické nebo opakující se střevní změny u psů a koček. Exkluzivní formule tohoto přípravku, vyrábí veterinární Bioiberica, odstraňuje příznaky způsobené zánět a změny epitelu, favorizovat obnovení vašeho domácího mazlíčka střevní funkce.

Doporučuje se při zánětu způsobené immunomediated reakce a Zánětlivé onemocnění střev , Střevní propustnost poruchy, průjem, které reagují na antibiotika a vleklé léčby antibiotiky, infekce, chronické orgánové dysfunkce spojené s gastrointestinálního traktu (selhání jater, exokrinní pankreatické selhání), chronické selhání ledvin, alergie, potravinové přecitlivělosti na potraviny, toxiny a léky, hypoxie a ischemie.

Celé číslo-chronické obsahuje látky s lokálním protizánětlivým účinkem a opravy vašeho domácího mazlíčka střevní epitel. Obsahuje také prebiotika, která stimulují růst bakterií, které prospívají dobré střevní funkce. Je Velmi bezpečný produkt, Protože nemá žádné interakce s jinými léky nebo vedlejší účinky a je perfektním doplňkem k obvyklé léčby pro chronický průjem, no, to snižuje vaše řízení času.

KLADY : doplněk stravy pro psy a kočky. To podporuje obnovu střevní funkce v chronické a/nebo opakující se změny. To stimuluje růst bakterií, které prospívají střeva. Posiluje sliznice vrstvu, která chrání střevní povrch. Nemá interakce s jinými léky nebo vedlejší účinky.

POUŽITÍ A SPECIFIKACE : Celé antidiarreic-Chronická pro psy a kočky je doplněk stravy, který zmírňuje Chronické střevní změny a/nebo opakující se v vašeho domácího mazlíčka.

Popis Nutriční : Nutriční doplňkové látky: butyrogenic glukan (2,500 mg), POSLANCI Chránit (120 mg), Β-glucanos a oligosacharidů (MOS), manano (300 mg). S příchutí, na prospěch při požití. HMOTNOST DENNÍ MNOŽSTVÍ Štěňat a koťat ½ Na Kočky a psy, méně než 5 kg ½ Na Kočky a psy, mezi 6-15 kg 1 na Psy mezi 16 a 35 kg 2 obálky Psy více než 36 kg 3 obálky

Návod k Použití : nasypte obsah obálky přímo na jídlo. Řídit jednou denně po dobu minimálně 30 dní. Dávkování při podávání přípravku se může lišit v závislosti na tom, kolikrát denně budete jíst vašeho domácího Mazlíčka, stejně jako jeho hmotnost, věk zvířete, závažnosti případu a podle vývoje případu. Tento doplněk je medikovaných výrobku a měl by být vždy podáván pod dohledem veterinárního lékaře.

Velikost/formát : k Dispozici v balení po 15, 30 a 60 4g obálky každý.
Napsat recenzi

Související produkty