500Pcs M0.5 M0.8 M1 M1.2 M1.5 M2 Oválný Tvar Hliníkové Dutinky Krimpovací Rukávy Svorky Klip Lana Kabelové Armatury


Štítky: kovové ocelové svorky, kruhové svorky, hliníkové hadice rukáv, svorka dřevo, hliníkové spony, hliníkové svorky, 6 palcový upínací, M10, 25 mm upínací, svorka dřeva.

140.08 Kč
  • Skladem
  • s1109


M0.5-M2 Oválný Tvar Hliníkové Dutinky Krimpovací Rukávy svorky Klip lana kabelové Armatury

Specifikace:

Název Produktu: Oválný Tvar Hliníkové Koncovky

Hlavní Materiál: Hliník

Hlavní Barva: Sliver Tón

Celková Velikost: M0.5-M2

Platba podporujeme následující Platební metody,jako jsou visa,Boleto,Mastercard,West union,webmoney a tak dále.Platba musí být do 5 dnů po objednávce.Pokud jste platbu nebyl úspěšný, prosím, zkontrolujte, zda vaše rozkazy, pokud je stále není vyřešen, kontaktujte nás prosím.Prosím zkontrolujte, zda vaše jméno(Zejména ruské zákazníky), adresu a telefonní číslo, než budete platit, jinak nebudete dostávat balíček.

Přeprava A Doručení

W e listem na lodi ven do 48 hodin po potvrzení platby,než jsme vyslat zboží vám zašleme zprávu v Smakos.cz.prosím, zkontrolujte si to.W e podpora mnoha způsobů dopravy.Normálně, balíčky budou doručeny ve lhůtě 45 dnů.Sledovat svůj pakages, prosím, navštivte Teplé tipy: Za účelem snížení hmotnosti, tak, že ceny jsou přiměřené, všechny naše výrobky tak daleko, jak je to možné, nepoužívat vnější balení box, pokud málo citlivé na použití výrobků mimo balení.

Návrat A Vrácení Peněz

Jestli nejste spokojeni s našimi výrobky, prosím, kontaktujte nás včas.I f potřebujete vrácení peněz nebo vrácení, kontaktujte nás, budeme s vámi jednat do 48 hodin.

Zpětnou vazbu, Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů,prosím neváhejte nás kontaktovat,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.Pokud jste spokojeni s naším výrobkem,prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, nějaké fotky z našich produktů,díky.


  • Materiál: hliník
  • Struktura: Single-hole tvar svorky
  • DIY Dodávky: Obrábění kovů
  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
  • Použití: Oválné Hliníkové Klip
  • Číslo Modelu: M0.5-M2


Napsat recenzi

Související produkty